logo_t
V roce 1990 jsme v ČR založili velkou a úspěšnou kosmetickou firmu, kterou jsme v roce 2012 prodali. Desítky let se pohybujeme na evropském kosmetickém trhu a za tuto dobu jsme získali mnohaleté osobní kontakty na osvědčené výrobce renomovaných kosmetických značek. Tím máme otevřený přístup do evropských výrobních závodů s vynikajícím poměrem cena / kvalita.

Značka MOJE je vytvářena v České republice.  Zde vyvíjíme odstíny, kolekce, složení, design a grafiku obalů tak, aby značka MOJE byla co nejblíže českým ženám. Komponenty se vyrábí ve špičkových evropských výrobních závodech, kde se vyrábí i produkty pro jiné značky. Při kompletaci produktů využíváme i chráněnou dílnu v Českých Budějovicích, kde pracují pracovníci se zdravotním postižením.

S námi získáte nejlepší poměr cena/výkon za certifikovanou evropskou kvalitu od evropských výrobců kosmetiky.

S  kosmetikou MOJE sázíte na jistotu kvality při nejnižší možné ceně. Produkty ani komponenty nejsou testovány na zvířatech.

Značka MOJE obdržela celou řadu ocenění a recenzí, např. Balzám na rty titul Výrobek roku 2014  od Asociace vizážistů a stylistů ČR, laky na nehty ocenění v testech kvality atd. 

Produkty jsou používány v televizních studiích, spolupracujeme s filmovými produkcemi, produkty MOJE podporujeme různé akce.Ocenění-MOJE