Velkoobchod


Kosmetiku MOJE jsme vytvořili pro český nezávislý trh jako kombinaci

 • velmi dobré kvality,

 • nízké ceny,

 • krásného designu.

Obchodní marže pro obchodníka je jedna z nejvyšších v tomto segmentu na českém trhu. Za necelých 5 let existence jsme získali cca 1.000 prodejen po celé ČR, kam pravidelně produkty kosmetiky MOJE dodáváme. Přidejte se k nám a kosmetiku MOJE si prostě zamilujete.

Kontakt pro nové prodejny

Ing. Romana Pazderová, obchodní ředitelka
telefon +420 602 609 768
obalka pazderova@neocos.cz

Kontakt pro dotazy ohledně fakturaci a expedice

Jaroslav Hejl, vedoucí fakturace a expedice
telefon +420 387 202 380

obalka fakturace@neocos.cz


Pro Vaší prodejnu můžete objednávat pohodlně a rychle a způsobem, jaký Vám nejvíce vyhovuje: prostřednictvím jedné z pěti obchodních zástupkyň, telefonicky 387 202 380 nebo e-mailem. fakturace@neocos.cz.

Regiony
 • ZÁPAD: západní, jižní a střední Čechy pod Prahou
 • SEVER: severní, východní Čechy a Praha
 • STŘED: Vysočina a východní Čechy
 • MORAVA: jižní a severní Morava
 • OSTRAVA: OstravskoDoporučujeme využívat služeb našeho obchodního zástupce, který Vás v pravidelných intervalech navštěvuje a informuje. Má stálé podrobné informace o zboží a pomůže Vám orientovat se v produktech a záplavě novinek. Současně má pro Vás připravené akční slevy, dárky k Vaší objednávce atd.

O návštěvu obchodního zástupce můžete kdykoliv požádat na telefonu 387 202 380.


Objednávku co nejrychleji odbavíme, zboží naložíme a přepravní služba doveze do 48 hodin na Vámi určené místo. Nebo si můžete domluvit i pozdější termín dodávky, tak jak budete potřebovat. 

Zboží dopravujeme v pondělí až pátek, přepravní služba Vám vždy předem zavolá. Dopravu a balné zdarma máte od objednávky 1.500 Kč bez DPH

Máme tři druhy nabídky

 • stálou
 • akční
 • speciální

Stálá nabídka je ve stálém katalogu, který aktualizuje cca 2 x ročně a zde jsou produkty, které máme trvale v nabídce a které nepodléhají sezónním  výkyvům.


Akční nabídka je v Akčním letáku, který zpravidla vydáváme 1x měsíčně a zde naleznete nové sezónní kolekce, akční ceny, slevy za sestavy a podobně. Tato nabídka platí dočasně a v případě zájmu doporučujeme ihned u obchodního zástupce objednat. Většinou se produkty v akčních letácích neopakují, protože jsou rychle vyprodány.

U sezónních sestav a kolekcí mají produkty jen jeden EAN, abychom Vám ušetřili administrativní práci v souvislosti se zadávání těchto produktů do Vašich pokladních systémů.


Speciální nabídka je například Vánoční leták s nabídkou vánočních produktů a výhodných vánočních sestav. Má většinou platnost do vyprodání zásob, což jsou zpravidla 2 měsíce.Pro Vaši prodejnu Vám ZDARMA  poskytneme podlahové a pultové stojany, a to jak v designu pro dekorativní tak pro dárkovou kosmetiku a parfémy.

Podlahové stojany mají rozměr šířka 44 cm, hloubka 34 cm, výška 125 cm (165 cm s boardem).

Pultový stojan má rozměr šířka 44 cm, hloubka 34 cm, výška 40 cm.

Obchodní zástupce MOJE Vám přiveze již sestavený stojan a produkty Vám do něj poskládá přímo na Vaší prodejně, tak abyste mohli co nejrychleji prodávat.
Velkoobchodní spolupráce